Organisatie

Het projectteam wordt gevormd door:

  • Geral Grefte1 (geral@archikidzenschede.com)
  • Sander ter Harmsel2 (sander@archikidzenschede.com)
  • Moniek Otten3 (moniek@archikidzenschede.com)
  • Marcel Oude Wolbers (marcel@archikidzenschede.com)
  • Judith Lansink (judith@archikidzenschede.com)
  • Martijn Giebels (martijn@archikidzenschede.com)
  • Gaby Declemy (gaby@archikidzenschede.com)
  • Joyce van Ginhoven (joyce@archikidzenschede.com)
  • Anneke de Groot (anneke@archikidzenschede.com)

1 Tevens voorzitter bestuur Stichting Archikidz Enschede
2 Tevens secretaris bestuur Stichting Archikidz Enschede
3 Tevens penningmeester bestuur Stichting Archikidz Enschede

 

Archikidz is als evenement door Gerda Zijlstra naar Enschede gehaald. Tot 2017 was zij tevens voorzitter van het bestuur van Stichting Archikidz Enschede.

 

Download hier ons projectplan (PDF – 2023 versie).

 

Contact:
Stichting Archikidz Enschede
Lonnekerspoorlaan 78
7523JG Enschede

 

IBAN NL62 RABO 0302 8953 10
KVK 62469487

 

T. 06 4125 0936 (secretaris)
E. info@archikidzenschede.com
W. www.archikidzenschede.com

 

Of gebruik het onderstaande formulier

Bezoekers op smartphone of tablet kunnen het formulier hier invullen

Zoeken

Facebook

Volg ons op Facebook!

Recente berichten

Donateurs gezocht

Archikidz is gratis en dus bereikbaar voor kinderen uit alle lagen van de bevolking – ook voor kinderen voor wie deelname aan een dergelijk evenement niet vanzelfsprekend is. Archikidz Enschede wordt mogelijk gemaakt door sponsoring en donaties. De organisatie en de begeleiding van de kinderen gebeurt geheel op vrijwillige basis. De organisatie werkt er hard aan om het benodigde budget tijdig bij elkaar te krijgen. Daarbij kunnen we alle hulp gebruiken. Je kun ons helpen door donateur te worden. Lees meer